Objevte s námi kouzlo knih

0

Příběh Varšavy

Zemřít na kolenou, nebo jít do boje?

Příběh Varšavy, založený na skutečných událostech, je příběhem lásky, odvahy a odolnosti tváří v tvář nepředstavitelnému zlu.

– Michael Reit

Knihu koupíte s 30% slevou!

Tištěná kniha

327 

Ihned K odeslání

Možnost dobírky

E-kniha

277 

IHNED KE STAŽENÍ

PDF, EPUB, MOBI

Kniha z druhé ruky

Lehce otlučená v dobrém stavu

0 ks na skladě

233 

Ušetříte 50%

Odhalte dojemný příběh mladých hrdinů varšavského povstání  během druhé světové války. Inspirativní příběh odvahy, lásky ke svobodě a boje za přežití. Přečtěte si tuto knihu a nechte se vtáhnout do doby plné hrdinství.

Další knihy z edice George Publishing

O knize

Natan Borkowski má vše. Ve frontě na převzetí úspěšného rodinného podniku má předurčenou budoucnost. Julia Horowitzová žije v chudobě. Dcera obuvníka sní o jiném životě – jiném světě.
Vše se změní, když Hitlerova vojska vtrhnou do Polska. Natanova budoucnost se rozplyne cvaknutím vypínače pilota Luftwaffe. Když se kouř rozptýlí, ocitne se Julia se svou rodinou zavřená mezi zdmi nově vzniklého židovského ghetta.
Přiznávám, že málokdy nějakou knihu odložím, ale u této jsem tak musela několikrát učinit, abych si oddechla a nechala své srdce zpomalit….Jaký skvělý román o zoufalství, odvaze, odolnosti a naději.
Na opačných stranách zdi už se životy Natana a Julie tolik neliší. Když nacisté rozpoutají ve městě vládu hladu, teroru a smrti, musí se nyní rozhodnout, co je děsivější: Zemřít na kolenou, nebo jít do boje?

Napínavý příběh až do konce

5/5
„Ohromující, strhující příběh od první do poslední stránky. Michael Reit mistrně zavádí čtenáře hluboko do Varšavského povstání a odbojového hnutí v Polsku během otřesných let nacistické invaze a okupace. Kniha Příběh Varšavy je plná strhujícího napětí, něžných okamžiků a srdcervoucích zkoušek, kterou jsem nedokázala odložit.“
— Alexa Kangová, autorka bestselleru Příběh ze Šanghaje
5/5
„Příběh byl srdcervoucí, dojemný a plný entusiasmu mládí. Rozhodně to bylo dobré čtení, které by inspirovalo každého. Bezpochyby bych tuto knihu doporučila.“
— Recenzentka NetGalley
5/5
… Se zatajeným dechem jsem sledovala dobrodružství Natana a Julie až do samého konce. Michael Reit je jednoznačně autor, kterého je třeba sledovat!“

— Roberta Kagan, bestseller autorka románů z 2. světové války

Prolistujte si knihu

Parametry knihy

Autor:Michael Reit
Název původní knihy:Warsaw Fury
Počet stran:352
Překladatel:Gabriela Krůzová
Barevnost:Černobílá
ISBN:978-80-11-03093-3
Vazba:Pevná
Verze:E-kniha, tištěná kniha
Formáty e-knihy:epub, mobi, pdf

Mohlo by vás zajímat

Napsáno perem

Příběh o lásce a násilí. Bezmoci a naději. Touze a strachu. Knižní debut mladé české talentované spisovatelky Lenky Petřekové.

O autorovi

Michael Reit píše napínavé historické romány. Jeho knihy se zaměřují na méně známé události a osoby v Evropě za druhé světové války.

Narodil se v Nizozemsku, nyní žije se svou partnerkou Esther a dcerou Bibi v krásné rakouské Vídni. 

Kupte si Příběh Varšavy

Tištěná kniha

327 

IHNED K ODESLÁNÍ

Odesíláme po zaplacení

E-kniha

277 

IHNED KE STAŽENÍ

PDF, MOBI, EPUB

Tištěná kniha + E-kniha

558 

Ušetříte 25%