Objevte s námi kouzlo knih

0

Napsáno perem

Nemilosrdný příběh o lásce

Příběh o lásce a násilí. Bezmoci a naději. Touze a strachu. Knižní debut mladé české talentované spisovatelky Lenky Petřekové.

Knihu nyní pořídíte s 30% slevou

Tištěná kniha

314 

IHNED K ODESLÁNÍ

Možnost dobírky

E-kniha

267 

IHNED KE STAŽENÍ

PDF, MOBI, EPUB

Kniha z druhé ruky

Lehce otlučená v dobrém stavu

0 ks na skladě

225 

Ušetříte 50%
Ztracené sny, zrada a nečekané objevy. Připojte se ke Karolíně na dobrodružství, které oživuje minulost v jejím nezaměnitelném příběhu. „Napsáno perem“ je dojemný román, který vás vtáhne do světa Magdalény Škroupové, mladé ženy bojující se společenskými konvencemi a těžkostmi života. Při zpracování jejích deníků se Karolína setkává se spletitým příběhem lásky, násilí a nevěry, který ovlivní její vlastní osud.

Další knihy z edice George Publishing

O knize

Emotivní a dojemný příběh o lásce, zradě a síle žen. Fascinující a nezapomenutelné čtení, které mě neustále drží v napětí. Doporučuji všem, kteří si rádi prožijí příběh plný emocí.

Kniha vás zavede do osudů dvou žen propojených deníky. Karolína, nezaměstnaná a hledající smysl života, přijímá nabídku zpracovat deníky Magdalény Škroupové. 

Na první pohled dětské stížnosti se proměňují v dojemné vyprávění o lásce, nevěře a ztrátě. Karolína je pohlcena Magdaléniným osudem a nemůže se odtrhnout od stránek, které ji vtahují do světa minulosti.

Magdalénčino rozhodnutí vzít si muže, kterého skutečně miluje, však naráží na odpor rodiny a těžké zkoušky. V jejím životě se objevují násilí, zrada a nečekaná ztráta, které ji tlačí až k hranici zoufalství. Karolína odhaluje tajemství, která ji zasahují přímo do srdce a mění celý pohled na Magdaléninu minulost.

Příběh od kterého se neodthrnete

5/5
Autorka nás dovede do doby minulé, kdy byly normy a očekávání jiné, a přesto je Magdalénčin příběh stále aktuální. Čtenáři si uvědomují, jak moc naše rozhodnutí a okolnosti ovlivňují naše životy, a jak je důležité hledat a bránit si vlastní štěstí.

— Eva Petrášková, čtenářka knihy

Prolistujte si knihu

Parametry knihy

Autor:Lenka Petřeková
Název knihy:Napsáno perem
Počet stran:312
Barevnost:Černobílá
ISBN:978-80-908938-0-1
Vazba:Pevná
Verze:E-kniha, tištěná kniha
Formáty e-knihy:epub, mobi, pdf

Mohlo by vás zajímat

Příběh Varšavy

Román, založený na skutečných událostech, je příběhem lásky, odvahy a odolnosti tváří v tvář nepředstavitelnému zlu.

O autorce

Lenka Petřeková, žije v Praze se svým manželem Michalem, se kterým má dvě děti Isabelu a Kryštofa a pejska jménem Groot. V roce 2018 se přihlásila do literární soutěže vyhlášené při příležitosti 150. výročí položení základního kamene Národního divadla a 100. výročí vzniku Československé republiky. 

Její literární příspěvek, který nazvala Plus mínus 100 let, je zařazen do památečního almanachu Od kamene ke zlatu, od divadla ke státu, který nyní tvoří trvalou současnou sbírku Archivu Národního divadla. V roce 2023 se jí naskytla příležitost vydat své prvotní dílo „Napsáno perem“.

Kupte si Napsáno pérem

Tištěná kniha

314 

ihned k odeslání

Možnost dobírky

E-kniha

267 

IHNED KE STAŽENÍ

PDF, MOBI, EPUB

Tištěná kniha + E-kniha

537 

Ušetříte 25%