Objevte s námi kouzlo knih

0

Hluboko pod kůží

Psychiatr by slintal blahem, kdyby se mohl dostat do hlavy této narcistické pacientky snů a odhalit pravdu za závojem jejích lží.

Příběh je určen těm, kteří se utápějí v lahodně zlověstných věcech, nesmírně rádi čtou o těch nejhorších lidských bytostech a vášnivě je přitahují dobře napsané psychologické thrillery s nečekanými zvraty. Naléhavě vás vyzývám, abyste si Cordelii pustili do života, bude jasně hořet v celé své nádherné hrůze a zlu a bude předurčena k tomu, aby se nesmazatelně zapsala do vaší představivosti. Brilantní čtení, při kterém vám bude naskakovat husí kůže.

Aktuálně knihu pořídíte s 30% slevou!

Tištěná kniha

349 

Odesíláme ihned
novinka

E-kniha

299 

Ihned ke stažení
PDF, MOBI, EPUB

Krása je jen na povrchu…. ohavnost je vryta do morku kostí!

Cordelie žije na Azurovém pobřeží a vydává se za anglickou společenskou smetánku už více než dvacet let, ale štěstí ji začíná opouštět. Peněz ubývá, její krása se ztrácí a tělo, které se právě rozkládá na podlaze jejího bytu, jí přidělává problémy, s nimiž nepočítala. V minulosti se jí podařilo dostat z mnoha obtížných situací, ale je to pro ni tentokrát konečná?

„Hluboko pod kůží“ je temné a značně znepokojivé čtení se závěrečným rozuzlením, z něhož mrazí až do morku kostí. Samotná bezcitnost hlavní hrdinky může být pro někoho až příliš velkým soustem. Nám se to líbilo. Další úžasná kniha od této velmi talentované autorky.

Zákazníci si také zakoupili

O knize

S Cordelií Russellovou, vypravěčkou tohoto fascinujícího thrilleru, se poprvé setkáváme, když se vypotácí ze svého bytu na jihu Francie a zanechává za sebou zakrvácené tělo neznámého cizince. O několik hodin později na nablýskaném večírku šňupe kokain a popíjí koktejly s mužem, kterého sbalila v hotelovém baru. Je to dechberoucí úvod, ale klame. Ukáže se, že Cordelie, kdysi podmanivá kráska, jejíž vzhled ve středním věku slábne, prožila chudé dětství v odlehlé části Irska. 

Strhující příběh vypráví o tom, jak se od Delie O’Flahertyové, která jako mladá dívka spravovala otcovy rybářské sítě, dostala až k životu na Azurovém pobřeží a apartmánu s výhledem na Středozemní moře. Není to pohádka o tom, jak se z chudé stává bohatá, ale znepokojivá zpověď o tragédii, krutosti, podvodu a nakonec i o vraždě. Delia – citově odtažitá, sebestředná a zároveň naprosto svůdná – od počátku využívá svého vzhledu a chladného srdce k manipulaci s lidmi kolem sebe, aniž by se zajímala o oběti, které za sebou zanechává. A to včetně rodiny, přátel, milenců a dokonce i vlastního dítěte. Dojde nakonec i na ni? A můžeme jí věřit?

Doufejte, že na ni nikdy nenarazíte!

5/5

Co můžu říct o Cordelii? Budete ji milovat i nenávidět. Budete pro ni plakat a zklamaně na ni brečet! Je to jedna z postav, která mě opravdu dostala. Něco, co mě do knihy vtáhne, je milovat nebo opravdu nemilovat nějakou postavu a já ke Cordelii cítila obojí! Kdo je Cordelie? Proč je taková, jaká je? Psychologická stránka mě v tomto ohledu opravdu zaháčkovala.

— Gillian W.,  Netgalley.com

5/5

Naprosto fantastická kniha, upoutala mě od první stránky až do konce s několika zvraty. Chytře napsaná kniha. Hlavní hrdinka je v podstatě psychopatka/sociopatka, jejíž rozhodnutí negativně ovlivňují lidi kolem ní, její příběh je od začátku až konce znepokojivý. Zároveň smutný, milovala jsem tu knihu!

Siobhan Sheeran, recenzentka

5/5

Tato neuvěřitelně talentovaná autorka opět vytvořila postavu, která je naprosto a zcela nesympatická. Cordelie Russellová neboli Delia, jak se jí dříve říkalo, je prostě a jednoduše zrůda; naprosto špatná, zlá a nezvladatelná, ale panebože, já ji milovala.

— Anne , goodreads.com

Prolistujte si knihu

Parametry knihy

Autor:Liz Nugent
Název původní knihy:Skin Deep
Počet stran:368
Překladatel:Karolína Černá
Barevnost:Černobílá
ISBN:978-80-909191-0-5
Vazba:Pevná
Verze:E-kniha, tištěná kniha
Formáty e-knihy:epub, mobi, pdf

Další kniha od Liz Nugent

Podivná Sally Diamondová

Temný a podmanivý psychologický thriller. Plný zvratů a zápletek, na Sally jen tak nezapomenete!

O autorce

Liz Nugentová pracovala jako divadelní manažerka v irských divadlech, absolvovala mezinárodní turné a poté se věnovala psaní rozhlasových a televizních her.

Její první  knihy získaly několik ocení v rámci Irish Book Awards.

V říjnu 2017 získala Liz cenu Irish Tatler Woman of the Year Award v oblasti literatury v letech 2014 a 2016.

Její další kniha „Skin Deep“ vyšla v roce 2018 a získala rovnou na první místo v žebříčku bestsellerů. V listopadu 2018 získala dvě ocenění v An Post Irish Book Awards: kriminální román roku a cenu posluchačů Radia 1 Ryan Tubridy Listener’s Choice Award.

Liz byla 21. února předána medaile Jamese Joyce za literaturu a 21. listopadu byla čestným hostem na festivalu Iceland Noir.