Objevte s námi kouzlo knih

0

Co zůstane v lesích

Bylo jim 11, když poslaly vraha do vězení. Byly to hrdinky, ale zároveň lhářky...

Před 20 lety trávila Naomi léto se svými kamarádkami. To skončilo, když na ní někdo zaútočil. Přežila 17 bodných ran a dočkala se  identifikace toho, kdo jí ublížil. Svědectví dívek poslalo za mříže sériového vraha. Staly se z nich hrdinky.

Ale byly to lhářky…

Objednejte knihu s 30% slevou!

Tištěná kniha

327 

Ihned k odeslání

Naše nejprodávanější kniha

E-kniha

297 

IHNED KE STAŽENÍ

PDF, EPUB, MOBI

Kniha z druhé ruky

Lehce otlučená v dobrém stavu

0 ks na skladě

233 

Ušetříte 50%

Zákazníci si ke knize také zakoupili

Zapomeňte na klidné procházky lesem

Kate Alice Marshall vás svým napínavým thrillerem vtáhne do temnoty. Ponořte se do strhujícího příběhu plného nebezpečí, záhad a nečekaných zvratů. Připravte se na nezapomenutelné dobrodružství, které vás bude držet v napětí až do poslední stránky!

„Mistrovsky ďábelská zápletka prokládaná červenými nitkami… Jsme v rukou fenomenální vypravěčky… Autorka ukazuje, že v tomto sebevědomém debutu nemůže šlápnout vedle, a spřádá podmanivý příběh o přátelství, smutku a zradě zabalený do napínavé záhady vraždy.“

O KNIZE

Naomi Shawová věřila na magii. Před dvaadvaceti lety trávila se svými dvěma nejlepšími kamarádkami Cassidy a Olivií léto toulkami po lesích a představovala si svět obřadů a zázraků. Říkaly tomu Hra na bohyně. 

Léto náhle skončilo, když byla Naomi napadena. Jako zázrakem přežila sedmnáct bodných ran a dočkala se identifikace muže, který jí ublížil. Dívky svým svědectvím usvědčily sériového vraha, hledaného za vraždu šesti žen. Staly se z nich hrdinky.

A byly to lhářky.

Silný psychologický thriller...

5/5

„Na této krásně napsané a těžko odložitelné knize se mi líbilo všechno. Od první chytré a lahodně temné stránky jsem byla zaháčkovaná a nemohla jsem přestat číst. Čtenáři si knihu „Co zůstane v lesích“ zamilují, je to nový vzrušující hlas v žánru.“

— Alice Feeney, New York Times bestselling author of Daisy Darker
5/5
„Silný psychologický thriller… Tento emotivní příběh o přátelství, zradě a vykoupení zanechá nesmazatelný dojem.“
— Publishers Weekly
5/5

Dávám knize 5 hvězdiček kvůli ději, vývoji postav a stylu psaní. Děj se nepodobal ničemu, co jsem kdy četla. I když byla kniha strašidelná, bylo osvěžující číst thriller s dějem. Nešla jsem spát, dokud jsem knihu nedočetla, takže jsem dnes unavená, ale stálo to za to. Když už jsem si myslela, že jsem se trefila, bum, hodili mi další zvrat.

— Jessica And, recenze z Goodreads.com

Prolistujte si knihu

Parametry knihy

Autor:Kate Alice Marshall
Název původní knihy:What Lies in the Woods
Počet stran:328
Překladatel:Monika Pitnerová
Barevnost:Černobílá
ISBN:978-80-908938-4-9
Vazba:Pevná
Verze:E-kniha, tištěná kniha
Formáty e-knihy:epub, mobi, pdf

Mohlo by vás zajímat

Napsáno perem

Příběh o lásce a násilí. Bezmoci a naději. Touze a strachu. Knižní debut mladé české talentované spisovatelky Lenky Petřekové.

O autorce

Kate Alice Marshallová je autorkou románů pro mládež a pro střední školy, a nyní debutuje s thrillerem pro dospělé. Žije nedaleko Seattlu se svým manželem, dvěma psy jménem Vonnegut a Octavia a dvěma dětmi. Ti všichni se spikli, aby ji udrželi ve střehu.

Kniha již v prodeji!

Tištěná kniha

327 

ihned k odeslání

Možnost dobírky

E-kniha

297 

IHNED KE STAŽENÍ

PDF, EPUB, MOBI